yeniler elektronik

Hakkımızda

Firmamız alanında uzman çalışanları ve ekipmanları ile araç tamiri konusunda etkileyici hizmet sunmaktadır. Can güvenliğinin her şeyden önemli olduğunun bilincinde hizmet veren firmamız güvenilir hizmet anlayışı ile her zaman müşteri memnuniyeti odağında çalışmaktadır. Araç tamiri üzerine deneyim sahibi olan firmamızda her marka ve model araç için kaliteli ve güvenilir hizmet almak mümkündür. Sektörde yenilikleri yakından takip eden ve bu sayede değişen dinamiklere hızla ayak uyduran firmamız son teknolojinin nimetleri ile her zaman en iyi hizmeti vermeyi başarıyor. Kaliteli, güvenilir ve müşteri odaklı çözümler sunmayı kendine görev edinen işletme yapısı ile öne çıkan firmamız araç tamiri ve bakımı ile ilgili kalıpları değiştiriyor. Yenileme, kaza sonrası bakım, modifiye ve genel bakım gibi farklı ihtiyaçlara aynı kalite standardında hizmet veren firmamız sunduğu çözümler ile her zaman müşterilerine destek oluyor.

 

Vizyon

Yenilikçi, güvenilir, profesyonel ve heyecanlı olmanın her işe katkı sağladığı inancıyla organizasyon yapısını şekillendiren firmamız bu alanda attığı adımlarla müşterilerine kaliteyi ve güveni bir arada sunuyor. Her zaman en kaliteli olanı en iyi şekilde sunma fikrine sahip çıkan ve bu yolda attığı yenilikçi adımlar ile dikkat çeken firmamız belirlemiş olduğu gelişmeye açık

 

Misyon

Sektöre yön verme hedefi ile yola çıkan hedefimiz her zaman müşteri memnuniyetinin en üst seviyede olmasını sağlamayı amaçlıyor. Dinamiklerin nasıl ilerleyeceğini belirlemek ve kusursuz olanı sunmak için çalışan firmamız her zaman can güvenliğinin ne kadar önemli olduğunu vurgulayan duruşu ile sektöre şekil veren isimler arasında yer alıyor.